ČNS Praha, 75. aukce

Lacher a Jauner - Všeobecná zemská výstava 1890 -

Položka 2548
Vyvolávací cena: 800 Kč
Docílená cena: 3 400 Kč

Graz (Štýrský Hradec)

Lacher a Jauner - Všeobecná zemská výstava 1890 - znak, věnec a písmo / dva putti, udělení, úl, květiny a nápis, Sign., bronz 60 mm, patina, téměř