ČNS Praha, 75. aukce

Pištora - Hospodářská a národopisná výstava 1893 -

Položka 2546
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Docílená cena: 9 000 Kč

Domažlice

Pištora - Hospodářská a národopisná výstava 1893 - alegorie výstavnictví, opis / 7-řád. nápis ve věnci, Sign., Punc., Ag 42mm, 32.772g, MZČ.192/1, patina R!

Zachovalost: 0/0-