ČNS Praha, 75. aukce

Marie a Johann Exle - AR plaketa (na zlatou svatbu)

Položka 2489
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Docílená cena: 1 600 Kč

Schwartz Štěpán, 1851 - 1924

Marie a Johann Exle - AR plaketa (na zlatou svatbu) b.l. - dvojportrét zprava, nápis, Sign., Punc., Ag800, 55x70 mm, 107.966g, nep.hr., nep.rysky

Zachovalost: 1