Schwartz Štěpán, 1851 - 1924
Marie a Johann Exle - AR plaketa (na zlatou svatbu) b.l. - dvojportrét zprava, nápis, Sign., Punc., Ag800, 55x70 mm, 107.966g, nep.hr., nep.rysky