Pichl Ivan Bojislav, 1850 - 1923
Ústřední hospodářská společnost pro Království české b.l., Sign., Punc., Ag900, 52mm, 65.074g (tlustý odražek), úhozy na hraně !, vlas.rysky, patina R!