ČNS Praha, 75. aukce

Spolek ku zvelebení včelařství v Čechách b.l. - svatý

Položka 2462
Vyvolávací cena: 500 Kč
Docílená cena: 4 000 Kč

Peška Kašpar, 1852 - 1871

Spolek ku zvelebení včelařství v Čechách b.l. - svatý Ambrož sedící u úlu, opis / různé typy úlů, opis, Sign., cín 45mm, 19.912g, krásná patina