ČNS Praha, 75. aukce

Jiří z Poděbrad - 550 let korunovace

Položka 2456
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Docílená cena: 1 900 Kč

Oppl Vladimír, 1953 -

Jiří z Poděbrad - 550 let korunovace, 100 let založ. lázní Poděbrad 2008 - poprsí zleva, písmo / lázně, znak, písmo, Sign., Ag999, 50mm, 42.0g, patina, etue

Zachovalost: Proof