Myslbek a Tautenhayn
Obchodní a živnost. komora v Praze - AR medaile b.l.- personif.Prahy zleva, opis/ putti na kovadlině, věnec a opis, Sign., Punc., 56mm, 66.892g, hr.,dr.rys.,pat.