ČNS Praha, 75. aukce

AR zásl. medaile města Prahy b.l. - Čechie se lvem

Položka 2446
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Docílená cena: 10 000 Kč

Mauder Josef, 1854 - 1921 a Braun Rudolf, nar.1830

AR zásl. medaile města Prahy b.l. - Čechie se lvem, opis / znak Prahy, opis, Sign., Punc., Ag800, 60mm, 87.205g, na hraně "LEODEGAR.JUST.V PARDUBICÍCH.1901."