ČNS Praha, 75. aukce

Karl Friedr. Zelter - I.mužský zpěvácký spolek 1901 -

Položka 2427
Vyvolávací cena: 800 Kč
Docílená cena: 1 300 Kč

Jauner Jindřich, 1842 - 1912

Karl Friedr. Zelter - I.mužský zpěvácký spolek 1901 - poprsí zleva, opis / lyra, partitura, věnce a opis, Sign., bronzový ovál 49x58 mm, hr., patina, téměř