ČNS Praha, 75. aukce

Franz Steindachner

Položka 2425
Vyvolávací cena: 600 Kč
Docílená cena: 600 Kč

Jauner Jindřich, 1842 - 1912

Franz Steindachner, ředitel přírodověd.-historického musea b.l. - polopostava zprava, faksimile podpisu, Sign., jednostranná měď 49x66 mm, Hauser.7890, patina

Zachovalost: 0