ČNS Praha, 75. aukce

Obchod.komora b.l. - rytý nápis "Otto Himmer 1912" -

Položka 2408
Vyvolávací cena: 3 600 Kč
Docílená cena: 3 600 Kč

Breithut Petr, 1869 - 1930

Obchod.komora b.l. - rytý nápis "Otto Himmer 1912" - - alegorie, nápisy / panorama Vídně, znaky, opis, Sign., Punc., Ag 65mm, 118.130g, nep.hr.,pěkná patina