ČNS Praha, 75. aukce

Zemská rada pro Království české b.l. - za zemědělské

Položka 2407
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Docílená cena: 2 000 Kč

Braun Rudolf, 1838 - 1899(?)

Zemská rada pro Království české b.l. - za zemědělské zásluhy, český znak v kartuši, něm. opis / něm. nápis ve věnci, Sign., Punc., Ag800, 46mm, 39.911g, dr.hr.