ČNS Praha, 75. aukce

Koruna 1914 - vítězná - bronz.zkouška - hlava zprava

Položka 1755
Vyvolávací cena: 20 000 Kč
Docílená cena: 26 000 Kč

Korunová měna, údobí let 1892 - 1918

Koruna 1914 - vítězná - bronz.zkouška - hlava zprava, opis/ hrdina bojuje s hadem, nápis, Nesign.(K.Goetz), Morav.112.2, 4.063g, nep.hr., pěkná patina RR!