ČNS Praha, 75. aukce

Panna Marie Immaculata

Položka 1207
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Docílená cena: 8 000 Kč

Praha - Dvorní kaple svatého Kříže na Pražském hradě

Panna Marie Immaculata, dvojitý něm.opis / 5-řádkový nápis ve věnci a něm.opis, b.l., Sign.Braun, Nepunc., Ag 40mm se závěsem ve tvaru koruny, 32.243g, patina