ČNS Praha, 75. aukce

Zita - úmrtní medaile 1.IV.1922 - poprsí císaře v

Položka 1144
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Docílená cena: 25 000 Kč

Karel I., 1916 - 1918

Zita - úmrtní medaile 1.IV.1922 - poprsí císaře v uniformě zleva, znak, opis / stojící císař, rodiče s dětmi, písmo, Sign., Punc., Ag800, 60mm, 60.000g