Karel I., 1916 - 1918
Zita - úmrtní medaile 1.IV.1922 - poprsí císaře v uniformě zleva, znak, opis / stojící císař, rodiče s dětmi, písmo, Sign., Punc., Ag800, 60mm, 60.000g