ČNS Praha, 75. aukce

Christlbauer - výstava divadla a hudby ve Vídni 1892

Položka 1135
Vyvolávací cena: 500 Kč
Docílená cena: 950 Kč

Arcivévoda Karel Ludvík, 1833 - 1896

Christlbauer - výstava divadla a hudby ve Vídni 1892 - poprsí zprava, nápisy / historické budovy, nápis na stuze, Sign., Punc., měď 42mm, Haus.3004, hr., téměř