František Josef I. a Alžběta Bavorská
A.Pittner - medailka na stříbrnou svatbu 24.IV.1879 - portréty zleva, opis / dva znaky pod korunou, opis, Sign., Nepunc, cín 33mm s původním ouškem, rys.,skvr.