František Josef I. a Alžběta Bavorská
Radnitzky - medaile na návštěvu Kumánského kraje 1857 - dvojportrét zprava, maďarský opis / znak v kartuši, opisy, Sign., Ag 38mm, 17.338g, dr.hr., rysky, patina