ČNS Praha, 75. aukce

AR klipa na 40 let vlády 1848/1888 - hlava zprava /

Položka 1106
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Docílená cena: 3 600 Kč

AR klipa na 40 let vlády 1848/1888 - hlava zprava / koruny, znaky v kruhu, sedmiřádkový nápis, ratolesti, Nesign., Punc., 27x27 mm, 8.865g, Haus.898, patina

Zachovalost: 1/0