ČNS Praha, 75. aukce

Tautenhayn - náhrada státu za hospodářské zásluhy -

Položka 1089
Vyvolávací cena: 800 Kč
Docílená cena: 800 Kč

Tautenhayn - náhrada státu za hospodářské zásluhy - hlava zprava, latinský opis / český nápis ve věnci, Sign., bronz 41mm, 33.225g, ČS.1544, krásná patina