ČNS Praha, 75. aukce

Nesign. - AE jeton na příjezd do Parmy 1816 - portrét

Položka 1076
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Docílená cena: 1 500 Kč

Arcivévodkyně Marie Luisa, dcera Františka II.

Nesign. - AE jeton na příjezd do Parmy 1816 - portrét zleva, opis / pětiřádkový nápis ve věnci, 23mm, 7.245g, M.2448, H.3699, pěkná patina, téměř