ČNS Praha, 75. aukce

AE medaile na návštěvu císaře v milán. mincovně 1816

Položka 1068
Vyvolávací cena: 800 Kč
Docílená cena: 800 Kč

František II., 1792 - 1835

AE medaile na návštěvu císaře v milán. mincovně 1816 - okřídlená hůl s dvěma hady, hrozen, klas, opis / nápis, Nesign., měď 37mm, 22.926g, M.2444(AR), patina

Zachovalost: 0/1