ČNS Praha, 75. aukce

Roettiers - na 25 let vlády Marie Terezie 1769 -

Položka 1050
Vyvolávací cena: 2 400 Kč
Docílená cena: 2 400 Kč

Karel Lotrinský - mladší bratr císaře Františka I.

Roettiers - na 25 let vlády Marie Terezie 1769 - poprsí zleva, opis / 9-řádkový nápis, Sign., bronz 31mm, 12.457g, M.2125, H.3100(Ag), pěkná patina, tém.