ČNS Praha, 75. aukce

Würth - zlepšení sedmihrad. hornictví a obchodu 1769

Položka 1048
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Docílená cena: 2 000 Kč

Marie Terezie a Josef II.

Würth - zlepšení sedmihrad. hornictví a obchodu 1769 - dvojportrét, opis / alegorie, opis a nápis, Sign., bronz 59mm, M.2004(Ag), H.2956(Ag), dr.hr., patina

Zachovalost: 2/2