ČNS Praha, 75. aukce

Jednostranný cínový odražek medaile 1701 - bitva

Položka 1027
Vyvolávací cena: 500 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Leopold I., 1657 - 1705

Jednostranný cínový odražek medaile 1701 - bitva v říční krajině, opis a nápis, Nesign., 47mm, patina

Zachovalost: 1