ČNS Praha, 74. aukce - DODRAŽBA

Doner - AE medaile 1745 - portrét zleva

Položka 984
Vyvolávací cena: 25 000 Kč

Sobota 28.4.2018, 20:00:00.

Marie Terezie, 1740 - 1780

Doner - AE medaile 1745 - portrét zleva, opis / sedící Minerva s kopím a štítem, opis, Sign., 54mm, 71.007g, vysoký relief, nep.hr., krásná patina R!