ČNS Praha, 74. aukce - DODRAŽBA

Jauner - zemědělská a lesnická výstava 1866 - císař.

Položka 2590
Vyvolávací cena: 8 000 Kč

Sobota 28.4.2018, 20:00:00.

Vídeň

Jauner - zemědělská a lesnická výstava 1866 - císař. znak, opis / 5-řádkový německý nápis, Sign., Nepunc., Ag 57mm, 87.007g, nep.hr., nep.rysky, krásná patina