ČNS Praha, 74. aukce - DODRAŽBA

Řád Za zásluhy o národ - III.třída - číslov. (20766)

Položka 2296
Vyvolávací cena: 550 Kč

Sobota 28.4.2018, 20:00:00.

Jugoslávie - republika

Řád Za zásluhy o národ - III.třída - číslov. (20766), BB.30, Werl.1357 (str.452), Ag nepunc., částečně zlacené, na matici signováno "IKOM Zagreb"

Zachovalost: 1/1/1