Sobota 28.4.2018, 20:00:00.
Belgické povstání, 1789 - 1790
Flandry - AR jeton na vyhlášení samostatnosti 1790 - desetiřádkový nápis ve věnci / pětiřádkový nápis, Nesign., 33mm, 11.883g, M.2196, H.3178, krásná patina