ČNS Praha, 74. aukce

Božena Němcová - AR pamětní medaile b.l. - hlava

Položka 2442
Vyvolávací cena: 300 Kč
Docílená cena: 360 Kč

Pátek 20.4.2018, 22:00:00.

Knobloch Milan, 1921 -

Božena Němcová - AR pamětní medaile b.l. - hlava zleva, ratolest, opis / Jakub s Kristlou, opis, Sign., Punc., Ag925, 40mm, 20.217g, skvrnky

Zachovalost: Proof