ČNS Praha, 74. aukce

Dr.S.Weckerle - uherský hornický a hutní spolek 1894

Položka 2409
Vyvolávací cena: 7 000 Kč
Docílená cena: 12 000 Kč

Pátek 20.4.2018, 22:00:00.

Gerl Karl, 1858 - 1907

Dr.S.Weckerle - uherský hornický a hutní spolek 1894 KB - poprsí zleva, opis / atributy spolku, maďarské opisy, Sign., Nepunc., Ag 36mm, 24.982g, dr.hr., pat.