ČNS Praha, 73. aukce

Kolářský - 1 Dukát (1972) - Kremnička - plameny

Položka 659
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Docílená cena: 32 000 Kč

Pátek 15.12.2017, 22:00:00.

Československo, období 1945 - 1992

Kolářský - 1 Dukát (1972) - Kremnička - plameny a kříže na úpatí hor, opis / růže za mříží, opis, Sign., Nepunc., Au986, 20mm, 3.500g, k.79, patina