ČNS Praha, 73. aukce

Paukert Josef Augustin - PF 1939 - hlava ženy zleva

Položka 2597
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Docílená cena: 65 000 Kč

Pátek 15.12.2017, 22:00:00.

Praha - novoročenky firmy Franta Anýž

Paukert Josef Augustin - PF 1939 - hlava ženy zleva, za ní děcko, opis, Sign., Punc., patinované Ag800, 50mm, 46.522g, patrně ražen pouze 1ks RRR!

Zachovalost: 0