ČNS Praha, 73. aukce

Jaroslav Vyskočil - AR medaile na 70.narozeniny 2016

Položka 2588
Vyvolávací cena: 400 Kč
Docílená cena: 400 Kč

Pátek 15.12.2017, 22:00:00.

Jihlava

Jaroslav Vyskočil - AR medaile na 70.narozeniny 2016 - tři mince, opis / "LXX", ratolest, opis, Sign.JJ (Jelínek), Nepunc., patinov. Ag 31mm, 14.672g, 14ks !