Pátek 15.12.2017, 22:00:00.
Malá stříbrná medaile za statečnost, Marko.225, VM1.5-VIII-D, hlava zleva, typ 1859 - 1866, Nesign. (Böhm), nep.hr., dr.rysky, krásná patina, bez stuhy