Pátek 15.12.2017, 22:00:00.
Malá stříbrná medaile za statečnost, Marko.222, VM1.5-VII-D, hlava zleva, typ 1849-59, Sign.K.Lange, nep.hr., dr.rysky, krásná patina, bez stuhy