Pátek 15.12.2017, 22:00:00.
Červený kříž - kříž II.třídy - válečná skupina, VM.2-14-4B, Marko.161a, Sign.VM (Vincenc Mayer-Wien), Punc. Ag800, původní stuha, etue od medaile pro dámy