ČNS Praha, 73. aukce

Nesign. - návštěva císařského páru v Kroměříži 1885 -

Položka 1250
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Docílená cena: 1 000 Kč

Pátek 15.12.2017, 22:00:00.

František Josef I. a Alžběta Bavorská

Nesign. - návštěva císařského páru v Kroměříži 1885 - dvojportrét zprava / 9-řádkový nápis, zlacená mosaz 30 mm s původním raženým ouškem, škr. v reversu R!

Zachovalost: 0/1