ČNS Praha, 72. aukce - KORESPONDENČNÍ

Medaile Za pracovní věrnost ČSSR

Položka 2879
Vyvolávací cena: 200 Kč
Docílená cena: 260 Kč

Sobota 16.9.2017, 16:00:00.

Medaile Za pracovní věrnost ČSSR, VM.47-II, Sign. ZUKOV, puncov. Ag925 (na medaili), Ag900 (na závěsu), bez stuhy

Zachovalost: 1/1/-