Příjem limitů končí:Sobota 16.9.2017, 16:00:00.
Medaile Za pracovní věrnost ČSSR, VM.47-II, Sign. ZUKOV, puncov. Ag925 (na medaili), Ag900 (na závěsu), bez stuhy