Příjem limitů končí:Sobota 16.9.2017, 16:00:00.
Šimonovský Bedřich, nar.1871
Václav Klofáč b.l. (1923) - poprsí zleva, opis, Sign., jednostranný litý dutý zinek 65 mm, patina