Sobota 16.9.2017, 16:00:00.
Kolářský Zdeněk, 1931 -
Antonín Dvořák - Artia - V hudbě život Čechů (1974) - poprsí zprava, noty, opis / emblém, krajina, květiny, opis, Sign., postř.bronz 38mm, k.145, poškoz. etue