ČNS Praha, 72. aukce - KORESPONDENČNÍ

J.K.Tyl - 150 let časopisu Květy 1834/1984 - poprsí

Položka 2767
Vyvolávací cena: 120 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Sobota 16.9.2017, 16:00:00.

Havelka Luděk, 1941 -

J.K.Tyl - 150 let časopisu Květy 1834/1984 - poprsí zleva, nápis / Pegas, znaky, emblém časopisu, květiny a opis, Sign., postříbřený bronz 40 mm, patina