ČNS Praha, 72. aukce - KORESPONDENČNÍ

Soušek - PF 2003 - novoročenka ČNS pro čestné členy

Položka 2719
Vyvolávací cena: 150 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Sobota 16.9.2017, 16:00:00.

Medaile vydané Českou numismatickou společností

Soušek - PF 2003 - novoročenka ČNS pro čestné členy, pregéř, opis / 4-řádkový nápis v kartuši, Nesign., mosaz 24 mm, 4.478g, pouze 28 ks, skvrnka, patina R!