ČNS Praha, 72. aukce - KORESPONDENČNÍ

Oppl - 75 let ČNS 1919 / 1994 - číslice 75 na dlani

Položka 2716
Vyvolávací cena: 100 Kč
Docílená cena: 140 Kč

Sobota 16.9.2017, 16:00:00.

Medaile vydané Českou numismatickou společností

Oppl - 75 let ČNS 1919 / 1994 - číslice 75 na dlani, opis / replika denáru Břetislava I., Sign., Nepunc., patinované stříbro 33 mm, 9.341g, FM.36