ČNS Praha, 72. aukce - KORESPONDENČNÍ

Klosterneuburg - svatý Leopold s praporcem a modelem

Položka 2708
Vyvolávací cena: 200 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Sobota 16.9.2017, 16:00:00.

Církevní medaile - evropské svátostky s místem původu

Klosterneuburg - svatý Leopold s praporcem a modelem chrámu, monogram / sv. Anežka Římská, monogram, Sign. EP, Ag litý ovál 28/35 mm s pův.ouškem, hr., patina

Zachovalost: 2/2