Příjem limitů končí:Pátek 15.9.2017, 22:00:00.
Commodus, Egypt, Alexandria
Bil.tetradrachma, Rv: hlava Dia Olympského, rok 27 (= 186/187), podobná jako SGI.2067, K-G.41/85, Dat.3892, 11.333g, patina