Příjem limitů končí:Pátek 15.9.2017, 22:00:00.
Srbsko, Milan I. - jako král, 1882 - 1889
10 Dinár 1882 V, Vídeň, Sign.A.Scharff, KM.16 (Au900, 300.000ks, jediný ročník), 3.207g, nep.rysky, patina