Pátek 15.9.2017, 22:00:00.
Berg Isel 1898 - AE medaile na císařské jubil.střelby - poprsí zprava, opis / znak, trubka a 4-řádk.nápis, Sign.Christlbauer, 44mm, 33.919g, pěkná patina