Pátek 15.9.2017, 22:00:00.
Německo - Prusko
Na 300 let přijímání z kalicha v Braniborsku 1839 - dvojportrét zleva, opis / scéna přijímání z kalicha, opis, Sign.Pfeuffer, měď 45mm, skvrnky, patina, téměř