Pátek 15.9.2017, 22:00:00.
Francie, Napoleon I. - jako císař, 1804 - 1815
Nesign. - AE medaile - Mír a obchod 1807 - poprsí zleva, opis / sedící Merkur zprava, opis a vročení, 31mm, 12.895g, Zeitz.neuvádí, nep.hr., patina, téměř